Youtube’daki En İyi Makyaj Kanalları

Son dönemde sosyal medyada sıkça rastladığımız, ayrıca tvlerde ve gazetelerde de görmeye başladığımız Youtube makyaj kanallarının en iyilerini sizin için derledik. İşte Youtube’da yer alan  Türkiye’nin en iyi makyaj kanalları.

Şule Karaok

Güzelliği ve gülüşüyle dikkatleri hemen üzerinde çekebiliyor. İnsanı rahatlatan sesi ve diksiyonuyla başarılı videolara imza atıyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Gamze Ekşi

Tatlı ve sempatik tavırları ile büyük bir kitle edindi. Gamze’nin Youtube’ta yaklaşık 180 bin abonesi bulunuyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Sebile Ölmez

Makyaj konusunda bilgili ve deneyimli bir youtuber. Sebile Youtube’taki makyaj kanalları arasında en çok aboneye sahip isim. Yaklaşık 940 bin abonesi bulunuyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Merve Özkaynak

Youtube’daki makyaj kanallarının en çok takip edilen ismi. Sempatik olması ve düzgün diksiyonuyla her videosu 100 binlerce kez izlenmekte. Yaklaşık olarak 1 milyon 160 bin abonesi var. Youtube’daki en popüler makyaj kanllarının arasında. Merve’nin kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Duygu Özaslan

Güzelliğiyle dikkat çeken bir başka Duygu Özaslan Youtube’daki en çok izlenen kanallardan biri. 1 milyona yakın abonesi buluyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Aslı Özdel

Makyaj videoları üreten profesyonel makyaj sanatçılarından biri. Eğitici ve samimi videolarıyla dikkat çekiyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Melisa Beleli

Youtube’da makyaj videoları çeken en genç youtuberlardan biri. Eğlenceli ve güzelliğiyle dikkat çeken Melisa’nın yaklaşık 300 bin abonesi bulunuyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Mira Önal

Youtube’a geç katılan isimler arasında. Güzelliğiyle dikkat çeken Mira’nin yaklaşık 70 bin takipçisi var. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Kedi Maria

Maria Youtube’un yeni isimlerinden. Aslen Romanyalı olan Maria moda tasarımı okuyor ve modellik yapıyor. Kanalında 150 bine yakın takipçisi bulunmakta. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.