Youtube’daki En İyi Makyaj Kanalları

Son dönemde sosyal medyada sıkça rastladığımız, ayrıca tvlerde ve gazetelerde de görmeye başladığımız Youtube makyaj kanallarının en iyilerini sizin için derledik. İşte Youtube'da yer alan Türkiye'nin en iyi makyaj kanalları.

Devamını oku
Serenay Sarıkaya Saç Modelleri

Güzel ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya'nın saç modelleri.

Devamını oku
Doğal Görünümlü Aslı Enver Makyajı

Güzel ve başarılı oyuncu Aslı Enver'in doğal görünümlü makyaj modeli. Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin isimli diziyle son zamanlarda çok konuşulan Aslı Enver makyajı için püf noktaları öğrenin.

Devamını oku
Fi Dizisi Duru, Serenay Sarıkaya Makyajı

Yoğun beğeniyle izlenen yılın online dizisi Fi'nin ana karakterlerinden Duru'nun (Serenay Sarıkaya) günlük makyajı. Karakterin adı gibi “Duru” olan bu makyaj türü bol allık, ince eyeliner, kırmızının en soft haliyle ruj, krem allık ve olmazsa olmaz aydınlatıcı büyük önem taşıyor.

Devamını oku
Şevkat Yerimdar Başak Parlak (Esin) Makyajı

Oyunucu ve model Başak Parlak'ın oynadığı FOX Tv'de yayınlanan Şevkat Yarimdar dizisindeki Esin karakterinin makyaj tarzı.

Devamını oku
Sen Anlat Karadeniz Nefes Makyajı (İrem Helvacıoğlu)

İrem Helvacıoğlu'nun Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynadığı "Nefes" karakterinin makyaj modeli. Hafif tonlarda yüzünüzü ön plana çıkaracak bir makyaj türü. Koyu farlı gözler ve hafif renkte ruj tercih edererk siz de bu makyajı deneyebilirsiniz. 

Devamını oku