Doğal Görünümlü Aslı Enver Makyajı

Güzel ve başarılı oyuncu Aslı Enver'in doğal görünümlü makyaj modeli. Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin isimli diziyle son zamanlarda çok konuşulan Aslı Enver makyajı için püf noktaları öğrenin.

Devamını oku
Fi Dizisi Duru, Serenay Sarıkaya Makyajı

Yoğun beğeniyle izlenen yılın online dizisi Fi'nin ana karakterlerinden Duru'nun (Serenay Sarıkaya) günlük makyajı. Karakterin adı gibi “Duru” olan bu makyaj türü bol allık, ince eyeliner, kırmızının en soft haliyle ruj, krem allık ve olmazsa olmaz aydınlatıcı büyük önem taşıyor.

Devamını oku
Doğal Kontür Makyaj Nasıl Yapılmalı

Bu sene makyaj trendlerinde yerini alan doğal kontür makyaj modeli nasıl yapılır? Bildiğiniz gibi yüzünüzde vurgulamak istediğiniz yerleri koyu renk ile kontür yaptıktan sonra, aydınlatmak istediğiniz yerlere açık renkler uygulamanız gerekiyor.

Devamını oku
Dağınık Kaş Nasıl Yapılır?

Dağınık kaş trendine Cara Delevingne ile giriş yaptık ve bu sene de trende devam ediyoruz. Doğal makyaj trendlerinde yerini alan dağınık kaş modeli enerjik ve genç bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

Devamını oku
Makyajda Kontür ve Aydınlatma

Sıkça duymaya başladığımız kontürleme işlemi nasıl yapılır? Nelere dikkat edilmesi gerekilir? Birlikte bakalım. Yüze kontür uygulamak; pudra veya krem ürünleriyle yüzün çıkık yerlerini öne çıkartmak, geriye atmak istediğimiz alın, gıdı gibi bölgeleri geri planda bırakmaktır.

Devamını oku
Makyaj Teknikleri ve Kusursuz Cilt

Makyaj teknikleri hususuna kısaca değinelim. Öncelikle cildinizin temiz olduğunuzdan emin olun. İlk adım olarak yüzünüzü nemlendirerek işe başlayabilirsiniz. Kusursuz bir makyaj için fondöten, cildinizdeki kızarlıkları, lekeleri, morlukları vs. kapatmaya yeterli olacaktır.

Devamını oku