Burçların Parfüm Kokuları

Burçların Parfüm Kokuları

Burçların farklı zevkleri ve kişilikleri olduğundan dolayı farklı türde parfümlere ilgisi var. Sizin parfümünüzün hangisi olabilir?

Koç Burcu Kadını

Enerjisinin tükendiğini göremediğiniz, cesur ve hareketli koç kadınları, serüven aşığı olup tüm gözleri üzerine toplamayı başarır. Hafif kokular koç burçlarına göre hiç cazip değildir. Onlar daha iddialı kokuları tercih ederler. Odunsu ve çiçek özlü kokular koç kadınları için birebirdir.

Boğa Burcu Kadını

Güzelliğin ve mükemmeliğin sembolü olarak bilinen Venüs tarafından yönetilen boğalar, sofistike ve aşırı kaliteli kokuları tercih eder. Yapıları gereği değişimden pek hoşlanmayan boğalar, parfümlerine de değiştirmekten çekinir. Feminen, romantik kokular onlar için çok önemlidir.

İkizler Burcu Kadını

İletişim yönünden zorluk çekmeyen, konuşmayı çok seven ikizler kadınları popüler kokulardan hiç hoşlanmazlar. Farklı ve alışık olmadığımız kokuları denemeyi severler. Tek bir parfüme takılı kalmaktan hazetmeler. Abartısız ve rahatlatıcı kokular ikizler için idealdir.

Yengeç Burcu

Kırılgan, romantik ve duygusal olan yengeç kadınları, kendilerini evindeymiş gibi hissettiren parfümleri tercih eder. Ağır kokulardan kaçarlar. Anlayışlı ve şevkatli olan yengeç burcu kadınları ikonik parfümler tercih eder.

Aslan Burcu

Hayatlarını renkli ve heyevanlı yaşayan aslan burcu kadınları, baskın ve aromatik kokulu parfümlerden hoşlanır. Girdiği ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi seven aslan kadınları için egzotik kokular vazgeçilmezdir.

Başak Burcu

Titizliğe ve ince detaylara takıntılı olan başak burcu kadınları parfümlerinden vazgeçmezler. Başak burcu kadınları kişiliğinin önüne geçmeyecek hafif ve temiz kokuları tercih ederler.

Terazi Burcu

Etrafındakilere huzur dağıtan fakat eğlenceli terazi burcu kadınları doğallıktan hoşlanır. Olabildiğince hafif ve özgün kokuları tercih ederler. Terazi burcu kadınları dengeli, uyumlu olmalarıyla dikkat çeker.

Akrep Burcu

İhtiras dolu, hırslı ve tutkulu kişilikleri olan akrep kadınları çekici ve seksi kokuları sever. Baskın kokulu parfümler akrep kadınlarını yansıtır. Bu yüzden parfüm seçerken bunu göz önünde bulundurmaları yerinde olacaktır.

Yay Burcu

Özgürlüğünden vazgeçemeyen yay burcu kadınları gezmeyi ve yeni kültürleri tanımayı severler. Farklı kokuları denemekten kaçınmazlar. Sofistike yay burcu kadını hafif ve ferah kokulu parfümleri sever.

Oğlak Burcu

Sorumluluk sahibi ve çalışkan, detaycı, titiz oğlak kadınları kendine has kokuları tercih eder. Benzersiz ve hafif kokulu parfümler oğlak kadınları için birebirdir.

Kova Burcu

Yürekli ve lider bir yapısı olan kova burcu kadınları kadınları tükenmeyen enerjileriyle bilinir. Macera sever kovalar dinamik kokulardan hoşlanır.

Balık Burcu

Çekingen ve naif olarak bildiğimiz balık  burcu kadınları, yaşam enerjilerini deniz ve sudan alır. Anaçlıklarıyla etrafına sevgi serpen balık burcu kadınına en uygunu çiçek kokularıdır.