Epilasyon Sonrası Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Epilasyon, fazla tüylerden kurtulma yöntemidir. Sizlere epilasyon sonrası cilt bakımının nasıl yapılması gerektiği hakkında için bir kaç önerimiz var.

Devamını oku
Etkili Çil Maskesi

Etkili çil maskesi yapabilmek için birden fazla yöntem var. Bilimin her gün biraz daha gelişmesine rağmen insanoğlu dünyaya nasıl geleceğini kontrol edememektedir. Nasıl doğacağımız, yüzümüzün nasıl şekilleneceği, güzel veya çirkin olmamızın seçimi elimizde değildir.

Devamını oku
Contractubex Jel Krem Nedir?

Contractubex krem olarak kullanılan, çatlaklar, yanıklar ya da ameliyat izleri gibi izlerin daha hızlı iyileşmesi sağlayan faydalı ve doktorlarca önerilen bir ilaçtır.

Devamını oku
Cilt Kırışıklıklarını Gidermek İçin Yapmanız Gerekenler

Yaşlanmayla birlikte özellikler kadınlar cilt kırışıklıklarını gidermek için arayışa giriyor. Yaşın ilerlemesiyle birlikte doğanın kanunu gereği cilt kırışıkları artış göstermektedir. Kırışıklık herkeste aynı eşitlikte kendisini göstermez.

Devamını oku
Sivilce Sorununa Çözüm ve Doğal Tarifler

Sivilce lekelerine çözüm önerileri ve doğal tariflerler. Sivilce lekerleri nasıl geçer? Sivilce oluşumunu önlemenin püf noktaları.

Devamını oku
Kırmızı Kil Maskesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Kırmızı kil maskesi nedir? Kil, insan cildi için oldukça faydalı bir maddedir. İnsan cildinde yüz maskesi malzemesi olarak kullanılan kilin, kırmızı, sarı, pembe, gri, mavi ve yeşil gibi renklerde çeşitleri mevcuttur. Bu killerin her biri, farklı enzimlere sahiptir ve farklı faydaları bulunmaktadır.

Devamını oku